Leasing Radlin zadzwoń 887332665

Poradnik Klienta

Leasing to bardzo specyficzny sposób nabycia określonych przedmiotów. Od strony formalnej jest połączeniem dwóch rozwiązań: kredytu i wynajmu.
Przedmiot, który leasingujesz na podstawie umowy nie staje się twoją własnością, korzystasz tylko z niego przez określony w umowie czas.

Leasing Racibórz

 

 

Najczęściej leasing związany jest z samochodami, chociaż wszystkie przedmioty, które są Ci przydatne w trakcie prowadzenia działalności możesz nabyć w ten sposób. Świeżo otwarte firmy mogą otrzymać leasing już pierwszego dnia prowadzenia działalności. Wystarczy tylko udać się do firmy leasingowej, aby na miejscu ustalić najkorzystniejszy dla siebie wariant.

 

zloz wniosek

 

Bardzo łatwo skorzystasz z pomocy konsultantów, z którymi łatwo skontaktujesz się za pomocą prostej ankiety, zamieszczonej na stronie, korzystając z połączenia z infolinią czy wysyłając sms. Oczywiście, możesz spotkać się bezpośrednio z agentem kredytowym pracującym w firmie leasingowej, które mają biura w całej Polsce.

 

Podczas rozmowy agent kredytowy poda ci wszelkie informacje dotyczące koniecznych zaświadczeń (a niewiele ich potrzeba) i propozycje załatwienia sprawy, w sposób najbardziej dla ciebie dogodny. Nieistotne, na która formę leasingu się zdecydujesz, Twoje podatki znacząco się zmniejszą. Nakłady pieniężne ponoszone z tytułu leasingu, zliczamy z pozostałymi kosztami i o tyle mniejszy, płacimy podatek od dochodu. Rozmowa z doradcą, który dokona analizy sytuacji majątkowej i podatkowej, kierowanej przez Ciebie działalności gospodarczej, zagwarantuje wybór najlepszych rozwiązań.

Kolejną zaletą leasingu jest fakt, że jest zdecydowanie prostszy do otrzymania niż kredyt bankowy. Wszystkie procedury są maksymalnie uproszczone . Dla osób prowadzących niewielkie firmy, zwłaszcza, gdy dopiero zaczynają, to wyjątkowe uproszczenie. Szczególnie ważne jest, że nie ma konieczności sięgania po dodatkowe zabezpieczenia.

 

Korzystając z tej formy, można nabyć, nie tylko, auto osobowe, ale wyposażenie i auta dostawcze, a także, sprzęt budowlany czy medyczny. W przypadku pojazdów,kolejną zaletą, jest to,, że to firma leasingowa jest zobowiązana do ich prawidłowego serwisowania i ubezpieczania. Działanie jest banalne. Wybierasz odpowiedni model auta, wybierasz dogodne finansowanie, wypełniasz formularz zdalnie lub omawiasz warunki umowy z pośrednikiem i
odbierasz samochód z salonu. Profity płynące z tych działań są bezcenne. Zyskujesz cenny czas, bo nie musisz nawet jechać do salonu i negocjować ceny. Masz absolutną gwarancję maksymalnie obniżonej ceny, której w trakcie indywidualnych negocjacji zapewne byś nie otrzymał. Jeździsz nowym autem, a pieniądze wydane na jego bieżące utrzymywanie, wydajesz tak samo, jakbyś płacił za kolejny rachunek np. za telefon.

Ty ograniczasz się do zakupu paliwa, nad problemami z obsługą serwisową czuwa firma leasingowa, która rozlicza się z serwisem bezgotówkowo. Precyzyjnie dobrane polisy zapewniają Ci dodatkowo, samochód zastępczy, w razie awarii, czy zapewniają pokrycie straty wpłaconych rat, w przypadku kradzieży. Kolejna zaleta to fakt, że nie musisz wykupywania samochodu, który leasingujesz. Nie obchodzi cię sprzedanie używanego samochodu i uzyskanie korzystnej ceny również nas nie obchodzą.

Jeśli, boisz się o to, czy w ciągu trwania umowy, będziesz miał wystarczającą płynność finansową dysponujesz dwoma rozwiązaniami. Nie ma konieczności kupowania nowego auta. Istnieją możliwości uzyskania leasingu na auto używane, a firmy takie, jak Leasing Racibórz oferują często pojazdy u zaprzyjaźnionych sprzedawców, czy na aukcjach internetowych. Możesz też być spokojny, jeśli decydujesz się na nowe auto.

 

W przypadku jakichkolwiek problemów z niedoborami wolnych pieniędzy, możesz przekształcić zapisy umowy. Sytuacja każdego klienta rozpatrywana jest indywidualnie. Nie każdy wie, że leasing to forma dostępna osobom fizycznym. Każdy człowiek może wykorzystać leasing jako alternatywę dla kredytu.

Procedura jest praktycznie identyczna, jak w sytuacji, gdy o leasing występuje firma. Zgadzamy się na zawarcie umowy, w myśl której, leasingodawca nabywa samochód, który sobie wybraliśmy, a my użytkujemy je, pod warunkiem terminowej spłaty rat. W zawartej umowie, określa się, że posługujemy się autem, a kupić je możemy dopiero po zakończeniu umowy. Jasne jest, nikt nas nie zmusza wykupienia przez nas samochodu.

Firma Leasing Racibórz wymaga od nas przedłożenia określonych zaświadczeń: potwierdzenia tożsamości, zaświadczenia o dochodach, wyciągu z konta.

Obligatoryjnie należy zawrzeć umowę ubezpieczenia. W tym przypadku, poza wygodą rozwiązania, ogromną zaletę stanowi fakt, że leasing nie wymaga informowania banków, nie zmniejsza więc naszej zdolności kredytowej. Jasne jest, że jest to bardzo dobre rozwiązaniejeśli mamy w planach wzięcie kredytu hipotecznego.

Leasing Racibórz

 

Zobacz również Leasing uproszczony

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *